![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
GLASS & CERAMICS / Ceramics / Relief 6972158
*
nr 697 2158
Relief
ceramics, Danmark Sign MS, Bornholm, height: 38,
keramik, Danmark Sign MS, Bornholm, höjd: 38
Estimate:
300
Auction date:
Monday May 16 2011
at 17:11:15
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bornholm danmark sign ms keramik relief
-
6117 WALL RELIEF SC..
angels, ceramics. Signerad scoto -89. Height: cm, ..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
1 juli at 20:20
*
Relief
nr 697 2158
Relief
ceramics, Danmark Sign MS, Bornholm, height: 38,
keramik, Danmark Sign MS, Bornholm, höjd: 38
Estimate: | 300 |
---|---|
Auction date: |
Monday May 16 2011 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bornholm danmark sign ms keramik relief
-
6117 WALL RELIEF SC..
angels, ceramics. Signerad scoto -89. Height: cm, ..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
1 juli at 20:20